Holista - Mączka z kryla - Krill Meal 100g
  • Holista - Mączka z kryla - Krill Meal 100g

Mączka z kryla - Krill Meal - Holista

22,82 zł
Dostawa: 1- 2 dni

00Kryl antarktyczny w formie drobno zmielonego proszku jest źródłem kwasów Omega3, a także kluczowych składników odżywczych korzystnych na każdym etapie życia. Ten maleńki skorupiak jest naturalnie bogaty także w cholinę, białka i przeciwutleniacz astaksantynę.

Waga
Ilość
W magazynie

Zawarta w krylu astaksantyna jest najsilniejszym na świecie, naturalnym przeciwutleniaczem. Jest ponad 500 razy silniejsza niż witamina E oraz kilkaset razy aktywniejsza niż koenzym Q10, a do tego 100% bezpieczna. Skutecznie chroni komórki organizmu przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Może przeciwdziałać chorobom  stawów, skóry, wspierać układ sercowo - naczyniowy czy nawet chronić organizm przed nowotworami.

Cholina jest niezbędnym składnikiem odżywczym, którego zwierzęta potrzebują do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Jest również bardzo ważna dla prawidłowej pracy mózgu i mięśni. Białka morskie w krylu są bardzo smaczne, łatwe do strawienia i stanowią alternatywne źródło białka.

Omega-3  kwasy EPA i DHA są niezbędne do zachowania zdrowia i muszą być dostarczane z dietą niestety bardzo często występuje ich deficyt w karmach komercyjnych dlatego warto uzupełniać ich niedobór wysokiej jakości suplementami.

Kryl antarktyczny 100% bezpieczeństwa - pochodzący z najczystszego miejsca na świecie przed zmieleniem został pozbawiony egzoszkieletów czyli skorupek, które mogą gromadzić w sobie metale ciężkie.

Zastosowanie:

  • wsparcie pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu.
  • psy aktywne z uwagi na wysoki poziom astaksantyny
  • wsparcie układu odpornościowego, stymulacja do walki z infekcjami
  • psy i koty powyżej 8 roku życia
  • smaczny dodatek do posiłków

Skład: 100% mączka z kryla pozbawionego egzoszkieletu

Skład analityczny: Białko surowe: 58%, Tłuszcze: 27%, Popiół surowy: 9%, Wilgotność: 7%

Sposób podania: odmierzoną dzienną dawkę podawać z pokarmem 

Dawkowanie: 

  • Psy: 1 miarka na 5 kg m.c. /dzień
  • Koty: 1 miarka / dzień

114
12 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5903999105457

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.