Omega3 Gold Oil - Olej Omega3 - Baltica

25,71 zł
Dostawa: 1- 2 dni

Najwyższej jakości olej ULTRA PREMIUM tłoczony z dzikich ryb morskich o doskonale akceptowalnym przez zwierzęta, delikatnym smaku i zapachu. 

Pojemność
Ilość
W magazynie

Codzienna suplementacja pozwala na pokrycie zapotrzebowania niezbędnych dla zdrowia kwasów Omega-3, które wspierają odporność, układ nerwowy, wzrok, aparat ruchu oraz doskonałą kondycję okrywy włosowej, a także skóry

Olej zawiera wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega-3 (DHA / EPA), których organizm naszego pupila nie jest w stanie wytworzyć.

Zwierzę dla zdrowego i prawidłowego rozwoju potrzebuje kompletu składników odżywczych. Często nie ma ich w pełni dostarczanych w diecie, stąd też potrzeba dodatkowej suplementacji. W suplementacji niezwykle istotna jest też forma podania zwierzęciu. Oleje są jednymi z najskuteczniej przyswajalnych suplementów. Zarówno psy, jak i koty nie są w stanie samodzielnie wytwarzać wielu drogocennych kwasów tłuszczowych, dlatego też niezwykle istotne jest, zapewnianie ich podaży w diecie zwierzęcia. Olej umieszczony został w butelce, która chroni zawartość przed niszczącym działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. Dzięki wygodnej pompce z łatwością odmierzysz odpowiednią ilość oleju i dodasz do posiłku, dzięki czemu Twój pies lub kot z łatwością go zje. Płynna forma suplementu sprawia, że można go z niezwykłą łatwością zaaplikować zwierzęciu w karmie.

Skład: 

  • 100% olej z dzikich ryb morskich
  • Tłuszcz surowy: 99g
  • Omega-3: 36,8g
  • Omega-6: 3,1g
  • EPA+DHA 299 mg/g
  • Witamina D3 0,48 IU/g.

Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem. Można podzielić dzienną dawkę oleju pomiędzy posiłkami. Wprowadzać stopniowo przez pierwsze trzy dni połowę zalecanej, dziennej dawki.

Dawkowanie:

Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c.

Koty: 1 pompka

Przechowywanie: po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej. 

1382
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5905488404164

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.