Owoc dzikiej róży 100g - Bio Rosa Canina - Holista
  • Owoc dzikiej róży 100g - Bio Rosa Canina - Holista

Owoc dzikiej róży - Bio Rosa Canina - Holista

26,76 zł
Dostawa: 24 do 48 godzin

Pochodzące z certyfikowanych ekologicznych upraw świeżo mielone BIO owoce dzikiej róży pozbawione pestek. Zawierają szereg biologicznie czynnych substancji o działaniu antyoksydacyjnym, chondroprotekcyjnym oraz immunomodelującym. Preparat nie zawiera pestycydów dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia.

Waga
Ilość
W magazynie

Świeże BIO owoce dzikiej róży pochodzące z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Poddane delikatnej obróbce termicznej (suszone w niskiej temperaturze 35-40 st.) kluczowej dla zachowania prozdrowotnych właściwości składników aktywnych. Dojrzałe owoce dzikiej róży, oprócz  dużej ilości witaminy C, są bogate w szereg garbników, flawonoidów, karotenoidów i witamin (A, B1, B2, E, K, kwas foliowy), zawierają również substancję galaktolipidową, którą z powodzeniem stosuje się w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów.

Ochrona stawów - Galaktolipidy (GOPO) to substancje fitochemiczne, które występują w dużych ilościach w dzikiej róży. Wykazują działanie przeciwzapalne oraz przeciwutleniające. Przyczyniają się do stabilizacji błony komórkowej chrząstki poprzez zatrzymanie gromadzenia się nadmiaru białych krwinek wokół tkanki objętej stanem zapalnym. W ten sposób pomagają przerwać cykl zapalenia i chronić chrząstkę poprawiając mobilność i ruchomość w stawach.

Wsparcie odporności - szerokie spektrum witamin (C, B1, B2, B3, A, E, K) sprawia, że działanie preparatów z dzikiej róży wpływa na wzmocnienie organizmu, zwłaszcza w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach.

 Skład: 100% BIO owoc róży (Rosa Canina) pozbawiona pestek

Dawkowanie:

  • Psy: 1 miarka na 10 kg m.c. /dzień
  • Koty: 1 miarka / dzień

Jedna miarka zawiera około 1g produktu. 

Sposób podania: odmierzoną dzienną dawkę podawać z pokarmem

349
4 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5903999105372

Zobacz także