MSM 1000g - Pokusa
  • MSM 1000g - Pokusa

MSM - Pokusa

34,91 zł

Wsparcie i ochrona stawów i mięśni. MSM to związek siarki biogennej, pozyskiwany z miazgi sosnowej. Siarka jest głównym składnikiem kolagenu i dlatego jest szczególnie ważna dla elastyczności stawów oraz silnej struktury włosów i regeneracji skóry. Dodatkowo MSM wykazuje działanie przeciwzapalne i wycisza reakcje alergiczne.

Waga
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

MSM  wykazuje właściwości przeciwbólowe, zapobiega skurczom mięśni, niweluje ich stany zapalne oraz ułatwia regenerację po wysiłku. Łagodzi objawy refluksu żołądkowego oraz alergii wywołanej pokarmami i pyłkami. MSM można stosować dietoprofilaktycznie w przypadku leczeniu chorób stawów, ścięgien, skóry, zaburzeń wchłaniania i przyswajania substancji komórkowych. W przypadku chorób zwyrodnieniowych, przewlekłych dolegliwości reumatycznych. MSM wykazuje działanie wyciszające reakcje alergiczne skóry. Preparat podawać w formie dodatku do pokarmu. W celu uzyskania najlepszego efektu zaleca się uprzednio rozpuścić proszek w niewielkiej ilości świeżej, chłodnej wody. NIE ZAWIERA ANTYZBRYLACZY!

Wskazania: profilaktycznie i wspomagająco w przypadku leczeniu chorób stawów, ścięgien, skóry, regeneracji powysiłkowej mięśni, łagodzenia alergii, poprawy krążenia, w przypadku zaburzeń wchłaniania i przyswajania substancji komórkowych. Wykazuje działanie przeciwreumatyczne, przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Porada: Zaleca się stosować w połączeniu z RawDietLine OWOC DZIKIEJ RÓŻY, która stanowi źródło witaminy C wspomagającej wchłanianie i działanie MSM.

Skład: 100% metylosulfonylometan (MSM).

Dawkowanie:

PSY
< 7kg m.c: 1 g produktu na dobę
7-21kg m.c.: 2 g produktu na dobę
21-35kg m.c.: 3 g produktu na dobę
>35kg m.c.: 4 g produktu na dobę

KOTY: 1 g produktu na dorosłego kota na dobę
KONIE: 1,5 g produktu na 100 kg m.c.

Załączona miarka zawiera 1g produktu.

Sposób podania : podawać po uprzednim zmieszaniu z pokarmem.

219
0 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5904730919166

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.