MSM 250g na stawy - Holista

31,60 zł
Dostawa: 1- 2 dni

MSM (metylosulfonylometan) to organiczny związek siarki biogennej, która uczestniczy w wielu ważnych procesach zachodzących w organizmie. Siarka bierze udział w syntezie aminokwasów i enzymów, występuje jako składnik kolagenu (co wpływa m.in. na kondycję aparatu ruchu) oraz keratyny, która utrzymuje zdrową sierść i skórę.

Ilość
W magazynie

Siarka uczestniczy w wielu ważnych procesach zachodzących w organizmie. Bierze udział w syntezie aminokwasów i enzymów, występuje jako składnik kolagenu (co wpływa m.in. na kondycję aparatu ruchu) oraz keratyny, która utrzymuje zdrową sierść i skórę psa.

Wraz ze starzeniem się psa poziom MSM w jego organizmie spada, co może mieć wpływ na problemy skórne i bóle stawowe. Niedobór MSM może również powodować problemy żołądkowo-jelitowe, reumatyzm oraz osłabiony układ odpornościowy (alergie). Uzupełnienie MSM zmniejsza ciśnienie wewnątrz komórek, umożliwiając lepszy przepływ wody i składników odżywczych dzięki czemu skuteczniej odżywia organizm i poprawia elastyczność skóry. Według badań opublikowanych w Journal of Experimental Zoology, MSM chroni chrząstkę przed uszkodzeniem i zmniejsza ból w obrębie aparatu ruchu spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów u psów.

Skład/1000mg: 100% MSM (metylosulfonylometan)

Sposób podania: odmierzoną dzienną dawkę podawać z pokarmem 

Dawkowanie:  

  • Psy: 1 miarka na 10kg m.c. psa.
  • Koty: 0,5 miarki. 

Waga orientacyjna produktu w miarce ok. 1 g

Przechowywanie: po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej. 

1086
3 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.